{placeholder.fullscreen.modal}
Kategórie

Krásny slnečný byt s loggiou v Pezinku

Cena
160 000 €
Lokalita
Pezinok
Kategória
3 izbový byt
Úžitková plocha
66 m2
Zavolať predajcovi
+421 903 687 441
V exkluzívnom zastúpení majiteľa vám ponúkame tento krásny slnečný byt na Puškinovej ulici v Pezinku. Mesto Pezinok leží severovýchodne od Bratislavy a stáva sa čoraz viac obľúbeným miestom na bývanie práve z hľadiska blízkej dostupnosti do hlavného mesta.

Predmetný byt sa nachádza na 7/12 poschodí. Bytový dom je kompletne rekonštruovaný, v blízkej dobe sa budú meniť rozvodné a stúpacie zariadenia (schválený a odsúhlasený projekt) , rekonštruované sú aj 2 výťahy (osobný a nákladný), strešná izolácia, hlavný vchod, poštové schránky, spoločné priestory. Bezpečnosť a pohodlie bývania zaisťujú vstupné chodbičky k bytom na všetkých poschodiach a zavedený kamerový systém vonku, na prízemí a aj vo výťahoch bytového domu.

Dispozične je byt rozdelený na 3 obytné miestnosti, kuchyňu, predsieň, halu, kúpeľňu, WC. Podlahová plocha bytu je 66m2. Štandard bytu zvyšuje loggia o výmere 3,39m2, kde si môžu budúci vlastníci po práci pohodlne posedieť pri kávičke či osviežujúcom nápoji. K bytu patrí aj pivnica na prízemí bytového domu.

Okná sú na byte plastové, so žalúziami. Podlahové krytiny sú kombináciou laminátovej veľkoplošnej podlahy v obytných miestnostiach a keramickej dlažby v ostatných priestoroch. Jadro v byte je murované. Kuchyňa je komplet vybavená kvalitnými spotrebičmi (sklokeramická doska, umývačka riadu, elektrická rúra, chladnička...).

Veľkou výhodou najmä v čase horúčav je v byte zabudovaná klimatizácia, čo určite budúci vlastníci ocenia.

Orientácia bytu je na východ z detskej izby, na juh zo spálne a na západ z obývačky a kuchyne.

Dostupnosť do centra mesta je vynikajúca. Pešou chôdzou sa do 10min.dostanete na autobus.zastávku. Ak si chcete vyraziť na nákupy, do 10 min.pešo navštívite OC Molo (Tesco), v blízkosti Lidl a zanietení ale aj rekreační športovci si prídu na svoje na blízkych športoviskách - plaváreň, tenisové kurty, športová hala, fitnes centrá, futbalový štadión. Na pešiu dostupnosť sa v dosahu 10 min. nachádzajú školy (ZŠ, SOŠ, OU).

Zabezpečíme kompletný právny a katastrálny servis, v prípade financovania kúpy bytu prostredníctvom HÚ a v rámci našej spoločnosti je znalecký posudok a návrh na vklad (bankový) grátis.

Pri rýchlom jednaní dohoda na cene možná.

Kontaktujte predajcu

Kontaktný formulár